MEGHÍVÓ A Pécsi Szakképzési Centrum Pollack Mihály...
A „HUMÁN HÓNAP” RENDEZVÉNYEI Dátum Idő...
Lezárult az iskola alapításának 75. évfordulójára kiírt Net-Pollack...
Pályaválasztási rendezvények Nyílt nap - Bemutatkozik az építész...
    A 2018/2019-es tanévben 75 éves a Pollack!...
A 75 éves jubileumát ünnepli iskolánk a "POLLACK...
A hónap képe    2018. augusztus:      ...
Elkészült a Pollack lipdub videó...
1419
1418
1417
1416
1332
1413
1346
1279

Munkatársaink

Név email cím beosztás
Vezetők    
Lantos Károly karoly.lantos@pollack.hu igazgató
Szaffenauer József jozsef.szaffenauer@pollack.hu általános igazgatóhelyettes
Dallmann Krisztina krisztina.dallmann@pollack.hu szakmai igazgatóhelyettes
     
Stelcz István istvan.stelcz@pollack.hu gyakorlati oktatásvezető
Gyenis Katalin katalin.gyenis@pollack.hu kincstárnok
     

 

Tanáraink

email cím

fogadó óra

Bacskay Katalin

katalin.bacskay@pollack.hu

kedd 4. óra

Battyányi József

jozsef.battyanyi@pollack.hu

csütörtök 3. óra

Bodáné Szefcsik Melinda

melinda.szefcsik@pollack.hu

hétfő 3. óra

Bognár Hajnalka

hajnalka.bognar@pollack.hu

péntek 2. óra

Dudás Gabriella

gabriella.dudas@pollack.hu

hétfő 2. óra

Erdei Istvánné

istvánne.erdei@pollack.hu

kedd 5. óra

Fleischmann Anna

anna.fleischmann@pollack.hu

szerda 4. óra

Galambos Jánosné

janosne.galambos@pollack.hu

csütörtök 5. óra

Gergely Éva

eva.gergely@pollack.hu

csütörtök 4. óra

Göbl László

laszlo.gobl@pollack.hu

péntek 4. óra

Gyetvai Gergely

gergely.gyetvai@pollack.hu

hétfő 8. óra

Gyöngyös Péter

peter.gyongyos@pollack.hu

csütörtök 6. óra

Hirth András

andras.hirth@pollack.hu

A hét kedd 4. óra

B hét csüt. 4. óra

Horváth Jenő

jeno.horvath@pollack.hu

hétfő 3. óra

Jakab Ferenc

ferenc.jakab@pollack.hu

hétfő 3. óra

Jedlicska Zsolt

zsolt.jedlicska@pollack.hu

hétfő 5. óra

Jurisits László

laszlo.jurisits@pollack.hu

hétfő 6. óra

Kelemen Gergő

gergo.kelemen@pollack.hu

kedd 3. óra

Király László

laszlo.kiraly@pollack.hu

kedd 7. óra

Kiss Edit

edit.kiss@pollack.hu

péntek 4. óra

Koch Zoltán

zoltan.koch@pollack.hu

csütörtök 3. óra

Kolozsi Klára

klara.kolozsi@pollack.hu

csütörtök 4. óra

dr. Kónyiné Kovács Anita

anita.kovacs.konyine@pollack.hu

szerda 3. óra

Kovács Miklós Endre

miklos.kovacs@pollack.hu

szerda 5. óra

Kölcsey-Gyurkó László

laszlo.gyurko.kolcsey@pollack.hu

kedd 4. óra

Mensch József Miklós

jozsef.mensch@pollack.hu

kedd 4. óra

Mihályiné Budavári Éva

eva.budavari.mihalyine@pollack.hu

kedd 3. óra

Nagy Krisztián

krisztian.nagy@pollack.hu

szerda 5. óra

Nagy Miklós

miklos.nagy@pollack.hu

péntek 3. óra

Ollé Valéria

valeria.olle@pollack.hu

kedd 4. óra

Pálmai Tibor

tibor.palmai@pollack.hu

hétfő 4. óra

Réfi Márta

marta.refi@pollack.hu

kedd 4. óra

Rofrits Nándor

nandor.rofrits@pollack.hu

csütörtök 1. óra

Sánta Viktor

viktor.santa@pollack.hu

szerda 3. óra

Selényi Zsófia

zsofia.selenyi@pollack.hu

csütörtök 3. óra

Streit Tibor

tibor.streit@pollack.hu

szerda 2. óra

Szabó Kornélia

kornelia.szabo@pollack.hu

péntek 3. óra

Szabóné Paréj Éva

eva.parej.szabone@pollack.hu

kedd 2. óra

Szécsei Mónika

monika.szecsei@pollack.hu

hétfő 5. óra

Tamás László

laszlo.tamas@pollack.hu

kedd 3 óra

Tarr Bernadett

bernadett.tarr@pollack.hu

szerda 3. óra

Tormási Sándor

sandor.tormasi@pollack.hu

kedd 4. óra

Tóth Erika Zsuzsanna

erika.toth@pollack.hu

péntek 4. óra

Tóthné Horváth Éva

eva.horvath.tothne@pollack.hu

csütörtök 5. óra

Uzsoki Csaba

csaba.uzsoki@pollack.hu

kedd 0. óra

Wilhelmné Tárnoky Ildikó

Ildiko.tarnoky.wilhelmne@pollack.hu

szerda 3. óra

Wohlgangné dr. Pretz Valéria

valeria.pretz.wohlgangne@pollack.hu

péntek 2. óra

 

 

 

 

 

 

Kollégium

 

 

Bock Edit

edit.bock@pollack.hu

kollégiumi titkár

Csúzi-Kovács József

jozsef.kovacs.csuzi@pollack.hu

kollégiumi nevelő

Horváth Jenő

jeno.horvath@pollack.hu

kollégiumi nevelő

Tar Zoltán

zoltan.tar@pollack.hu

kollégiumi nevelő

Torma András

andras.torma@pollack.hu

kollégiumi nevelő

Varga Péter

peter.varga@pollack.hu

kollégiumi nevelő

 

 

 

Oktatást segítők

 

 

Kelemenné Lingli Anikó

aniko.lingli@pollack.hu

iskolatitkár

Papp Szilvia

szilvia.papp@pollack.hu

iskolatitkár

Stier Rudolfné

rudolfne.stier@pollack.hu

laboráns

 

 

 

Informatikusok

 

 

Lados Tamás

tamas.lados@pollack.hu

rendszergazda

Vernes Rudolf

rudolf.vernes@pollack.hu

rendszergazda

 

 

 

Technikai dolgozók

 

 

Balogh Beáta

beata.balogh@pollack.hu

 

Ferk Tamás

 

 

Hegedűs János

 

 

Hubert János

 

 

Kovács Ágnes

agnes.kovacs@pollack.hu

 

Nagy Zoltán

 

 

Nagy Zoltánné

zoltanne.nagy@pollack.hu

 

Pintér Józsefné

jozsefne.pinter@pollack.hu

 

Mohai Erika

 

 

Stier Rudolf

rudolf.stier@pollack.hu

 

Soós Gábor

gabor.soos@pollack.hu

 

Tormási János

 

 

Tóth Gábor

 

 

Varga Tamás

 

 

Vezér András

 

 

Zvinka Erika

 

 

 

 

 

Keress minket itt is!

Csatlakozz a közösséghet!

Az ikonokra kattintva elérsz minket közösségi oldalainkon is.

Kapcsolat

Cím: 7622 Pécs, Batthyány utca 1-3.

Telefon: 72/513-680
Fax: 72/513-681
E-mail: titkarsag@pollack.hu

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.