A 75 éves jubileumát ünneplő "POLLACKOS" évkezdő...
A 2018/2019-es tanévben 75 éves lesz a Pollack!...
A hónap képe    2018. augusztus:      ...
Elkészült a Pollack lipdub videó...
1413
1332
1346
1279

Munkatársaink

Név email cím beosztás
Vezetők    
Lantos Károly karoly.lantos@pollack.hu igazgató
Szaffenauer József jozsef.szaffenauer@pollack.hu általános igazgatóhelyettes
Dallmann Krisztina krisztina.dallmann@pollack.hu szakmai igazgatóhelyettes
     
Stelcz István istvan.stelcz@pollack.hu gyakorlati oktatásvezető
Gyenis Katalin katalin.gyenis@pollack.hu kincstárnok
     
Tanáraink email cím fogadó óra
Bacskay Katalin katalin.bacskay@pollack.hu csütörtök 6. óra
Barna Bernadett bernadett.barna@pollack.hu szerda 2 .óra
Battyányi József jozsef.battyanyi@pollack.hu kedd 3. óra
Bodáné Szefcsik Melinda melinda.szefcsik@pollack.hu hétfő 3.óra
Csúzi-Kovács József jozsef.kovacs.csuzi@pollack.hu szerda 4. óra
Dudás Gabriella gabriella.dudas@pollack.hu kedd 3. óra
Erdei Istvánné istvánne.erdei@pollack.hu hétfő 2. óra
Fleischmann Anna anna.fleischmann@pollack.hu kedd 4. óra
Galambos Jánosné janosne.galambos@pollack.hu kedd 3. óra
Gergely Éva eva.gergely@pollack.hu csütörtök 4. óra
Göbl László laszlo.gobl@pollack.hu péntek 4. óra
Gyetvai Gergely gergely.gyetvai@pollack.hu csütörtök 15.30-16.30
Gyöngyös Péter peter.gyongyos@pollack.hu csütörtök 7. óra
Hirth András andras.hirth@pollack.hu hétfő 5. óra
Jakab Ferenc ferenc.jakab@pollack.hu péntek 12.30-13.20
Jedlicska Zsolt zsolt.jedlicska@pollack.hu kedd 3. óra Jókai utca
Jurisits László laszlo.jurisits@pollack.hu kedd 4. óra
Kelemen Gergő gergo.kelemen@pollack.hu szerda 2. óra
Király László aszlo.kiraly@pollack.hu péntek 5. óra
Koch Zoltán zoltan.koch@pollack.hu kedd 4. óra
Kolozsi Klára klara.kolozsi@pollack.hu csütörtök 3. óra
dr. Kónyiné Kovács Anita anita.kovacs.konyine@pollack.hu kedd 3. óra
Kovács Miklós Endre miklos.kovacs@pollack.hu szerda 5. óra
Kölcsey-Gyurkó László laszlo.gyurko.kolcsey@pollack.hu kedd 4. óra
Mensch József Miklós jozsef.mensch@pollack.hu szerda 6. óra
Mihályiné Budavári Éva eva.budavari.mihalyine@pollack.hu hétfő 4. óra
Nagy Krisztián krisztian.nagy@pollack.hu szerda 5. óra
Nagy Miklós miklos.nagy@pollack.hu szerda 4. óra
Ollé Valéria valeria.olle@pollack.hu kedd 6. óra
Pálmai Tibor tibor.palmai@pollack.hu hétfő 3. óra
Réfi Márta marta.refi@pollack.hu hétfő 5. óra
Rofrits Nándor nandor.rofrits@pollack.hu hétfő 2. óra
Sánta Viktor viktor.santa@pollack.hu szerda 6. óra Jókai óra
Selényi Zsófia zsofia.selenyi@pollack.hu szerda 6. óra
Streit Tibor tibor.streit@pollack.hu szerda 2. óra
Szabó Kornélia kornelia.szabo@pollack.hu kedd 2. óra
Szabóné Paréj Éva eva.parej.szabone@pollack.hu szerda 4. óra
Szécsei Mónika monika.szecsei@pollack.hu kedd 3. óra
Tamás László laszlo.tamas@pollack.hu hétfő 3. óra
Tarr Bernadett bernadett.tarr@pollack.hu hétfő 3. óra
Tillman Gábor gabor.tillman@pollack.hu csütörtök 1. óra
Tormási Sándor sandor.tormasi@pollack.hu szerda 6. óra
Tóth Erika Zsuzsanna erika.toth@pollack.hu szerda 3. óra
Tóthné Horváth Éva eva.horvath.tothne@pollack.hu csütörtök 5. óra
Uzsoki Csaba csaba.uzsoki@pollack.hu kedd 0. óra
Wilhelmné Tárnoky Ildikó Ildiko.tarnoky.wilhelmne@pollack.hu hétfő 4. óra
Wohlgangné dr. Pretz Valéria valeria.pretz.wohlgangne@pollack.hu péntek 3. óra
     
     
Kollégium    
Bock Edit edit.bock@pollack.hu kollégiumi titkár
Meixner András andras.meixner@pollack.hu kollégiumi nevelő
Sárkány Attila attila.sarkany@pollack.hu kollégiumi nevelő
Tar Zoltán zoltan.tar@pollack.hu kollégiumi nevelő
Torma András andras.torma@pollack.hu kollégiumi nevelő
Varga Péter peter.varga@pollack.hu kollégiumi nevelő
     
Oktatást segítők    
Kelemenné Lingli Anikó aniko.lingli@pollack.hu iskolatitkár
Papp Szilvia szilvia.papp@pollack.hu iskolatitkár
Stier Rudolfné rudolfne.stier@pollack.hu laboráns
     
Informatikusok    
Lados Tamás tamas.lados@pollack.hu rendszergazda
Vernes Rudolf rudolf.vernes@pollack.hu rendszergazda
     
Technikai dolgozók    
Balogh Beáta beata.balogh@pollack.hu  
Ferk Tamás    
Hegedűs János    
Hubert János    
Kovács Ágnes agnes.kovacs@pollack.hu  
Nagy Zoltán    
Nagy Zoltánné zoltanne.nagy@pollack.hu  
Pintér Józsefné jozsefne.pinter@pollack.hu  
Rónaszéki Béláné    
Stier Rudolf rudolf.stier@pollack.hu  
Soós Gábor gabor.soos@pollack.hu  
Tormási János    
Tóth Gábor    
Varga Tamás    
Vezér András    
     
     
     

Keress minket itt is!

Csatlakozz a közösséghet!

Az ikonokra kattintva elérsz minket közösségi oldalainkon is.

Kapcsolat

Cím: 7622 Pécs, Batthyány utca 1-3.

Telefon: 72/513-680
Fax: 72/513-681
E-mail: titkarsag@pollack.hu

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.