A hónap képe: Szivárvány a Pollack felett Készítette: Molnár Anna...
Nyílt nap Időpontok: 2017. szeptember 28. (csütörtök) 10-13 óra...
Mi a pálya? - Műszaki Pályaválasztó Fesztivál Elektromos járgányok...
Gólyatábor 2017 Augusztus 30-án és 31-én a 9.A, 9.B és 9.C osztály...
A 2018/2019-es tanévben 75 éves lesz a Pollack! Szeretnénk méltó...
Elkészült a Pollack lipdub videó!         Hogy...
1346
1259
1350
1347
1332
1279

Munkatársaink

Név email cím beosztás
Vezetők    
Lantos Károly karoly.lantos@pollack.hu igazgató
Erdei Istvánné istvanne.erdei@pollack.hu általános igazgatóhelyettes
Szaffenauer József jozsef.szaffenauer@pollack.hu szakmai igazgatóhelyettes
Dallmann Krisztina krisztina.dallmann@pollack.hu szakmai igazgatóhelyettes
Stelcz István istvan.stelcz@pollack.hu gyakorlati oktatásvezető
Gyenis Katalin katalin.gyenis@pollack.hu kincstárnok
     
Tanáraink email cím fogadó óra
Arnoldné Tóth Katalin katalin.toth.arnoldne@pollack.hu  
Bacskay Katalin katalin.bacskay@pollack.hu  
Barna Bernadett bernadett.barna@pollack.hu  
Battyányi József jozsef.battyanyi@pollack.hu  
Beke Sándor sandor.beke@pollack.hu  
Csúzi-Kovács József jozsef.kovacs.csuzi@pollack.hu  
Deák-Bede Brigitta brigitta.bede.deak@pollack.hu  
Dr. Kónyiné Kovács Anita anita.kovacs.konyine@pollack.hu  
Dudás Gabriella gabriella.dudas@pollack.hu  
Fleischmann Anna anna.fleischmann@pollack.hu  
Galambos Jánosné janosne.galambos@pollack.hu  
Göbl László laszlo.gobl@pollack.hu  
Gyetvai Gergely gergely.gyetvai@pollack.hu  
Gyöngyös Péter peter.gyongyos@pollack.hu  
Hirth András andras.hirth@pollack.hu  
Jakab Ferenc ferenc.jakab@pollack.hu  
Jedlicska Zsolt zsolt.jedlicska@pollack.hu  
Jurisits László laszlo.jurisits@pollack.hu  
Kelemen Gergő gergo.kelemen@pollack.hu  
Király László laszlo.kiraly@pollack.hu  
Kiss Edit edit.kiss@pollack.hu  
Koch Zoltán zoltan.koch@pollack.hu  
Kovács Miklós Endre miklos.kovacs@pollack.hu  
Kölcsey-Gyurkó László laszlo.gyurko.kolcsey@pollack.hu  
Mensch József Miklós jozsef.mensch@pollack.hu  
Mihályiné Budavári Éva eva.budavari.mihalyine@pollack.hu  
Nagy Krisztián krisztian.nagy@pollack.hu  
Nagy Miklós miklos.nagy@pollack.hu  
Ollé Valéria valeria.olle@pollack.hu  
Pálmai Tibor tibor.palmai@pollack.hu  
Petrich Kornélia kornelia.petrich@pollack.hu  
Réfi Márta marta.refi@pollack.hu  
Rofrits Nándor nandor.rofrits@pollack.hu  
Sánta Viktor viktor.santa@pollack.hu  
Selényi Zsófia zsofia.selenyi@pollack.hu  
Streit Tibor tibor.streit@pollack.hu  
Szabó Kornélia kornelia.szabo@pollack.hu  
Szabóné Paréj Éva eva.parej.szabone@pollack.hu  
Szécsei Mónika monika.szecsei@pollack.hu  
Tamás László laszlo.tamas@pollack.hu  
Tarr Bernadett bernadett.tarr@pollack.hu  
Torma András andras.torma@pollack.hu  
Tormási Sándor sandor.tormasi@pollack.hu  
Tóth Erika Zsuzsanna erika.toth@pollack.hu  
Tóthné Horváth Éva eva.horvath.tothne@pollack.hu  
Turai István istvan.turai@pollack.hu  
Uzsoki Csaba csaba.uzsoki@pollack.hu  
Wilhelmné Tárnoky Ildikó Ildiko.tarnoky.wilhelmne@pollack.hu  
Wohlgangné dr. Pretz Valéria valeria.pretz.wohlgangne@pollack.hu  
     
Kollégium    
Bock Edit edit.bock@pollack.hu kollégiumi titkár
Meixner András andras.meixner@pollack.hu kollégiumi nevelő
Sárkány Attila attila.sarkany@pollack.hu kollégiumi nevelő
Tar Zoltán zoltan.tar@pollack.hu kollégiumi nevelő
Varga Péter peter.varga@pollack.hu kollégiumi nevelő
     
Oktatást segítők    
Lovas Ágnes agnes.lovas@pollack.hu iskolatitkár
Kelemenné Lingli Anikó aniko.lingli@pollack.hu iskolatitkár
Stier Rudolfné rudolfne.stier@pollack.hu laboráns
     
Informatikusok    
Lados Tamás tamas.lados@pollack.hu rendszergazda
Vernes Rudolf rudolf.vernes@pollack.hu rendszergazda
     
Technikai dolgozók    
Balogh Beáta beata.balogh@pollack.hu  
Bata Tibor    
Ferk Tamás    
Hubert János    
Karácsony Tamás    
Kiss Zoltán    
Kovács Ágnes agnes.kovacs@pollack.hu  
Lazsányi Árpád    
Nagy Zoltán    
Nagy Zoltánné zoltanne.nagy@pollack.hu  
Pintér Józsefné jozsefne.pinter@pollack.hu  
Rónai József jozsef.ronai@pollack.hu  
Rónaszéki Béláné    
Soós Gábor gabor.soos@pollack.hu  
Tormási János    
Tóth Gábor    
Varga Tamás    
Vezér András    

Keress minket itt is!

Csatlakozz a közösséghet!

Az ikonokra kattintva elérsz minket közösségi oldalainkon is.

Kapcsolat

Cím: 7622 Pécs, Batthyány utca 1-3.

Telefon: 72/513-680
Fax: 72/513-681
E-mail: krisztina.dallmann@pollack.hu

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.